Новини Громадської Ради

Засідання Громадської Ради при ДСІВ 25 жовтня 2016 року

     25 жовтня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України.

УАМБ та медіа організації вимагають від Гройсмана відкликати законопроект щодо блокування сайтів без рішення суду

Українська Асоціація Медіа Бізнесу (стара назва УАВПП) спільно  з АНРВУ та НСЖУ звернулися до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням відкликати законопроект 4629 щодо блокування сайтів без рішення суду та внести до парламенту новий закон, розроблений за участю шістнадцяти громадських організацій.

Чергове засідання Громадської Ради при ДСІВ

12 липня 2016 року відбулося чергове засідання Громадської Ради при ДСІВ.

Громадська Рада, незважаючи на спеку, активно обговорювала актуальні питання сфери інтелектуальної власності.

Про засідання Громадської ради при ДСІВ

14.06.2016 р. відбулося засідання Громадської Ради при ДСІВ. Знову обговорювали Концепцію реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності. Загальне розуміння у членів Громадської Ради таке -  запропоновані Мінекономрозвитку зміни не дадуть бажаних результатів, тому треба впливати на процеси, які відбуваються у Мінекономрозвитку: пропонувати зміни, які не влаштовують громадськість, наприклад, змінити статус та відповідальність патентних експертів.

Затверджено Наказ про Положення Громадської ради при ДСІВ

  3 червня 2016 року виконуючим обов'язки Голови Державної служби інтелектуальної власності України видано наказ № 229-Н "Про затвердження Положення про Громадську раду при Державній службі інтелектуальної власності України". Вказанй наказ міститься у вкладенні, а також оприлюднений на офіційному веб-сайті Державної служби інтелектуальної власності України у рубриці "Громадська рада" за таким посиланням:  http://sips.gov.ua/ua/grom_rada.html.

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь