Новини

Вічна пам'ять Жарову Володимиру Олександровичу!

Жаров Володимир Олександрович народився 5 січня 1948, пішов з життя 25 березня 2017.  На Байковому кладовищі відбудеться поховання  ( 11-30  11-45 ).

Його життя було пов’язано зі сферою інтелектуальної власності. За його участю була створена нормативно-правова база промислової власності, його підручники використовують при підготовці фахівців сфери інтелектуальної власності.

Зміни у правових відносинах творчої індустрії Європи

У Франції SACEM і IBM об'єднують зусилля для створення нової глобальної платформи з управління музичними правами / Sacem and IBM Join Forces to Deliver New Global Online Music Copyright Management Platform. Корпорація IBM і SACEM, одна з провідних організацій колективного управління правами авторів у світі, оголосили про створення стратегічного альянсу з розробки протягом наступних 10 років URights - платформи світового класу з авторських прав на основі IBM Cloud, яка буде призначена для відстеження та ідентифікації музичних творів, які використовуються онлайн.

У Фінляндіїї імплементували Директиву ЄС по колективному управлінню правами

У Фінляндії Закон про колективне управління авторським правом (Закон № 1494/2016 від 29 грудня 2016 р.) був прийнятий 8 грудня 2016 року і вступив у силу 1 січня 2017 р. Відповідно до цього Закону тепер за моніторинг діяльності організацій колективного управління авторськими правами відповідає відомство з патентів і реєстрацій Фінляндії (PRH) у співпраці з Відомством щодо захисту прав споживачів і боротьби з недобросовісною конкуренцією Фінляндії та Міністерством освіти і культури.

Китай реорганізував ОКУ

У Китаї пройшла реорганізація системи колективного управління авторськими правами / Reorganisation of Copyright Management in China.  Згідно з останніми даними від Китайського авторського товариства літературних творів (CWWCS) у Китаї існують п'ять ОКУП, які тепер не будуть знаходитися під безпосереднім управлінням Державного управління у справах друку, публікації, радіо, кіно і телебачення Китаю (SAPPRFT).

Звернення музичної індустрії України

13 березня в УНІАН відбулася прес-конференція, на якій  музична індустрія України оприлюднила  звернення до прем'єр-міністра України та генерального прокурора України з проханням не допустити блокування галузі. Як вже було повідомлено раніше, 3.03.2017 року представники силових структур почали обшуки у керівників більшості музичних підприємств. Цей факт не зрозумілий більшості фахівців галузі, бо повністю дискредитує державний інститут слідчих органів.

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь

Fatal error: Call to undefined function node_access_needs_rebuild() in /var/www/intelvlas/data/www/intelvlas.com.ua/sites/all/modules/taxonomy_access/taxonomy_access.module on line 598