Новини

Державне управління розвалили, а корупційні ризики залишилися

До кола зацікавлених щодо діяльності сфери інтелектуальної власності приєднався підкомітет з питань взаємодії з громадянським суспільством Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції. 17 липня ц.р. у зазначеному підкомітеті відбулося засідання на тему: «Поточні корупційні ризики державного управління в сфері інтелектуальної власності». Цікава назва заходу, бо державне управління  розвалили, а ризики корупційні залишилися.

Чекаємо на результати конкурсу на посаду керівника ДО УААСП

Ірина Абдуліна

17 липня 2017 року комісія Мінекономрозвитку почне розглядати пропозиції учасників конкурсу на посаду генерального директора ДО УААСП. Всього подали пропозиції 7 осіб.  Претенденти на посаду мають відповідати вимогам конкурсу. Ці вимоги прості: наявність вищої освіти, досвід роботи та ще деякі формальності.

Сумна звістка

Патентне Бюро «Др. Еміл Бенатов і Партнери» з жалем повідомляє про смерть через тривалу хворобу засновника та старшого партнера нашого Бюро доктора  Еміла Габріела Бенатова.

Мінекономрозвитку починає прозрівати?

Як повідомляє «Юридична практика», в БЦ «Леонардо» 23 липня 2017 року відбувся  захід, на якому директор департаменту інтелектуальної власності Мінекономрозвитку Валерій Жалдак розповів про перспективи реформи державної сфери інтелектуальної власності.

НОВІ МАТЕРІАЛИ

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь


Fatal error: Call to undefined function node_access_needs_rebuild() in /var/www/intelvlas/data/www/intelvlas.com.ua/sites/all/modules/taxonomy_access/taxonomy_access.module on line 598