Новини

майстер-клас «Використовуй інформацію - будуй свій бізнес»

25 травня 2017 р. о 13.00-15.00 у Києві, вул. Салютна, 2-б (Конференц-зал №2) у рамках заходів, присвячених ДНЮ КИЄВА, у ВЦ КиївЕкспоПлаза буде проведений  майстер-клас «Використовуй інформацію  -  будуй свій бізнес».

(співорганізатор – Державна науково-технічна бібліотека України) у Програмі заходу модератор Жарінова  Алла Георгієвна буде презентувати теми щодо:

Законопроект у сфері інтелектуальної власності на розгляді у Верховній Раді України

17 травня 2017 року відбувся Комітет Верховної Ради України з питань освіти і науки, на якому був розглянутий  законопроект у сфері інтелектуальної власності. Це проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів № 5694 від 23.01.2017 р.

КОМПАНІЇ AMAZON ПРИЙДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ АВТОРСЬКУ ВИНАГОРОДУ

Після десяти років судових розглядів Верховний суд Австрії виніс постанову проти Amazon .com - американської компанії, що продає товари і послуги через Інтернет, і підтвердив існуючу систему зборів авторської винагороди на цифрові мультимедійні пристрої, що запам'ятовують. Згідно з судовим рішенням Amazon зобов'язаний виплатити авторську винагороду Австрійським авторським товариствам за кожен цифровий носій інформації, імпортований і проданий на австрійському ринку.

Прес-реліз Мінекономрозвитку

У прес-релізі  Мінекономрозвитку зазначено: «11 травня Кабінет Міністрів прийняв рішення, яким передав Мінекономрозвитку функції Державної служби інтелектуальної власності України щодо реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності.

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь

Fatal error: Call to undefined function node_access_needs_rebuild() in /var/www/intelvlas/data/www/intelvlas.com.ua/sites/all/modules/taxonomy_access/taxonomy_access.module on line 598