Золоту медаль ВОІВ – до золотого фонду вітчизняного винахідництва!

Щиро вітаємо заслуженого  винахідника, постійного автора журналу «Інтелектуальна власність України» Олександра Колосова
 
з почесною нагородою, медаллю Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).
 
Зичимо наснаги і творчих звитяг у подальшій нелегкій новаторській праці,  яка є вагомим внеском  у розвиток  науково-технічного прогресу та економіки України.
 
Почесна нагорода винахідникові була урочисто вручена 17 вересня 2015 року до Дня винахідника та раціоналізатора України Головою Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) під час засідання Колегії ДСІВ.
 
Отримуючи нагороду, Олександр Колосов подякував ВОІВ та ДСІВ за високу оцінку його винахідницької діяльності.
 
Слід зазначити, що Олександр Колосов – відомий науковець, винахідник, патентознавець, академік загально технічного відділення Академії наук вищої освіти України, доктор технічних наук, провідний науковий співробітник інженерно-хімічного факультету НТУУ «КПІ», заслужений винахідник НТУУ «КПІ», патентний повірений України, а також неодноразовий лауреат вітчизняних та міжнародних конкурсів винаходів та нових технологій. Особистий творчий доробок Олександра Колосова перевищує 500 опублікованих праць, у тому числі три монографії з питань винахідництва. Він є автором (співавтором) 26 авторських свідоцтв СРСР, 93 патентів України на винаходи та корисні моделі (у 25 з них є одноосібним винахідником).
 
Крім того, його публікації на сторінках журналу «Інтелектуальна власність України», де він ділиться своїм досвідом, є чудовим джерелом пізнання для технічного творчого загалу в Україні.
 
 
 
 
 

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь