Законопроект у сфері інтелектуальної власності на розгляді у Верховній Раді України

17 травня 2017 року відбувся Комітет Верховної Ради України з питань освіти і науки, на якому був розглянутий  законопроект у сфері інтелектуальної власності. Це проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів № 5694 від 23.01.2017 р.

Законопроект має суттєві зауваження, але було прийнято рішення доопрацювати його та рекомендувати до першого читання. Головна вада цього законопроекту - неузгодженість з Концепцією реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні ; Планом заходів з реалізації Концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні ; а також з Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 585 «Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади державної системи правової охорони інтелектуальної власності».

Зауваження також стосувалися і питань невідповідності законопроекту загальноприйнятим правилам оформлення проектів законів і вимогам законотворчої  техніки. 

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь