Сумна звістка

Патентне Бюро «Др. Еміл Бенатов і Партнери» з жалем повідомляє про смерть через тривалу хворобу засновника та старшого партнера нашого Бюро доктора  Еміла Габріела Бенатова.

Еміл Бенатов народився 14 червня 1950 р. у м. Софія (Республіка Болгарія). У 1974 р. закінчив Львівський політехнічний інститут (Україна) за фахом кібернетика.
З 1982 р. по 1993 р. працював експертом, а потім начальником відділу «Електротехніка» Патентного відомства Республіки Болгарія. З 1993 р. - патентний повірений Республіки Болгарія (реєстр. № 3), з 2002 р. - європейський патентний повірений, а з 2007 р. - європейський повірений з товарних знаків і дизайнів.
Доктор Еміл Бенатов активно займався громадською діяльністю - з 2005 по 2011 р. був віце-президентом Дисциплінарного комітету Європейського патентного інституту (EPI), з 2003 по 2011 р. був членом ради Європейського патентного інституту (EPI), з 1993 по 2003 р. очолював секцію оцінювачів інтелектуальної власності (Болгарської асоціації оцінювачів бізнесу), а з 1991 р. був засновником та президентом Союзу патентних спеціалістів Болгарії.
Еміл був чудовим батьком, чоловіком, братом. Завдяки його невтомності й невичерпній енергії було створено одне з перших Патентних Бюро у Східній Європі, підготовлена плеяда висококласних фахівців у сфері захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності. Еміл дуже любив свою професію й віддав їй найбільш активні роки життя. Він завжди був душею компанії. Вигадник, цілісна особистість з неперевершеним почуттям гумору, він любив подорожувати, відкривати світ і людей, і люди відповідали йому тим самим.
Це велика втрата, з якою важко змиритися. З нами пам'ять про Еміла - світлу, дієву та невгамовну людину.
ЕМІЛ НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИВСЯ В НАШИХ СЕРЦЯХ!
06.07.2017 р.
м. Софія

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь