НОВИЙ ОНЛАЙН-СЕРВІС "WEB-FIX"

НОВИЙ ОНЛАЙН-СЕРВІС "WEB-FIXзабезпечує формування доказів ймовірних порушень прав інтелектуальної власності та прав осіб у мережі Інтернет, який розпочав роботу з 25 квітня 2016 року. На веб-сайті Центру компетенції ( www.ip-protect.org)   ОНЛАЙН-СЕРВІС "WEB-FIX" дає можливість отримати:

  •   Експертний висновок за результатами проведеної фіксації / фіксації і дослідження змісту веб-сторінки у мережі Інтернет – в якості письмового доказу ймовірного порушення прав інтелектуальної власності, а також поширення недостовірної інформації у мережі Інтернет (інциденту);
  •   довідку з відомостями про реєстранта доменного імені або інформації про його встановлення, що дозволяє встановити належного відповідача.

10 червня 2016 року за участі представників Вищої ради юстиції України, суддів, адвокатів, патентних повірених в м. Києві буде проведено круглий стіл "Нові механізми захисту прав у мережі Інтернет", під час якого буде презентовано та обговорено  можливості цього нового онлайн-сервісу.

Крім того, Об’єднання підприємств "Український мережевий інформаційний центр", яке здійснює адміністрування адресного простору українського сегменту мережі Інтернет, уповноважило Центр компетенції на проведення організаційно-технічних заходів з розробки проекту Порядку розв’язання доменних спорів.

Тому, наразі Центр компетенції приймає документи (на електронну адресу office@ip-protect.org) від всіх зацікавлених сторін для формування складу ініціативної групи з розробки проекту Порядку розв’язання доменних спорів, а саме від: представників державних органів, підприємств, інститутів громадянського суспільства, юридичних компаній, юристів, патентних повірених та адвокатів, діяльність яких пов’язана зі сферою доменних імен та інтелектуальної власності.

Телефони для довідок: (044) 333-33-51 (52), (099) 383-28-82.

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь