КОМПАНІЇ AMAZON ПРИЙДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ АВТОРСЬКУ ВИНАГОРОДУ

Після десяти років судових розглядів Верховний суд Австрії виніс постанову проти Amazon .com - американської компанії, що продає товари і послуги через Інтернет, і підтвердив існуючу систему зборів авторської винагороди на цифрові мультимедійні пристрої, що запам'ятовують. Згідно з судовим рішенням Amazon зобов'язаний виплатити авторську винагороду Австрійським авторським товариствам за кожен цифровий носій інформації, імпортований і проданий на австрійському ринку.
У 2004 році позивач - австрійське авторське товариство Austro Mechana - виставив Amazon рахунок на 1.9 мільйонів євро за продаж запам'ятовуючих пристроїв. Відповідно до постанови Верховного суду Австрії Amazon тепер зобов'язаний надати інформацію про кількість і типи цифрових носіїв, проданих в Австрії з 2002 року, і потім заплатити відповідний збір винагороди за авторські права. Остаточна сума буде визначена після повыдомлення про продажі.
Необхідно відзначити, що суспільство Austro Mechana збирається розподілити половину від належної їй суми серед індивідуальних авторів - представників творчої спільноти, включно з музикантами, письменників і продюсерів, в той час як друга половина суми піде на розвиток культурних проектів Австрії.

Поділитися

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь