Квітень 2016

Державне управління сферою інтелектуальної власності Мінекономрозвитку все ж таки має наміри реформувати. Слово «реформа» в реаліях сьогодення набуло негативного відтінку, особливо, коли ці наміри виходять зі стін Мінекономрозвитку. За що не візьметься це відомство, там і виникають проблеми, зокрема, з податковою реформою провал, з пенсійною - провал, економіка не набирає обертів, бо підприємства закриваються, робочих місць все менше і менше. Складається враження, що діяльність Мінекономіки направлена на знищення української державності. Тільки зараз приходить усвідомлення, що раніше, до діяльності цього Уряду, ми в Україні жили гарно.

Отже, шановні колеги, вивчайте пропозиції щодо реформування, які пропонує здійснити  Мінекономрозвитку, і робіть свої висновки. Наша інформаційна площадка до ваших точок зору відкрита.

На мій розсуд, завжди буть-яка державна або приватна установа потребує розвитку і завжди постає вибір, бо краще - ворог хорошого. Тому, може, треба всім разом обговорити  запропоновану реформу, може, нам чогось не довели? Може, є таємна ціль цієї реформи і ми чогось не знаємо або не розуміємо?

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь