Травень 2015

Щороку квітнева пора приносить багато важливих свят, серед яких – ряд святкувань, присвячених важливому творчому аспекту діяльності людини – книзі, автор-ському праву, інтелектуальної власності. Відповідно, ми святкуємо 23 квітня День книги й авторського права, а 26 квітня – Міжнародний День інтелектуальної власності. 
У квітні 1995 року Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі.
Символічно день 23 квітня також був обраний завдяки традиції святкування Дня книги у Каталонії, де в День Святого Георга дарували троянду за кожну куплену книжку. 
Міжнародний День інтелектуальної власності  — одне з найважливіших свят у нашій сфері, яке об’єднує науковців, авторів, винахідників, раціоналізаторів, патентних повірених та багатьох інших важливих спеціалістів інтелектуальної власності.
Головний крок до запровадження цього свята зробила Генеральна асамблея Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) на своєму засіданні у вересні 2000 року, де прийняла рішення про встановлення цього свята. 26 квітня – це також День народження ВОІВ, організації, покликаної сприяти охороні і розвитку інтелектуальної власності в усьому світі.
В цьому році свято світ проводиться під гаслом «Піднімайся, вставай! За музику!» — приєднуємося до цього руху.
 
Бажаємо наснаги.
 

Про ресурс

Ресурс створений для висвітлення питань інтелектуальної власності в Україні та світі.

Контакти

Приєднуйтесь